• Обновено
MXBAOHENG Г-R200 Рака Моќ Chamfer Chamfering Машина Beveling Машина со Chamfering Висина:0-9mm / Chamfering Агол: 15°-45°

MXBAOHENG Г-R200 Рака Моќ Chamfer Chamfering Машина Beveling Машина со Chamfering Висина:0-9mm / Chamfering

Rating 
DEN 1814.40

Залиха
Во магацинот.

Оваа машина е лесно да се работи, и лесно да се прилагоди.На chamfering ефект на машината е точна и ефикасност е значително подобрена.Тоа може да се замени со нумеричка контрола обработка центар и обичните мелење опрема без дополнителна обработка на делови.Оваа машина е погоден за chamfering на мувла одлуки, хардвер машини, машина алатка за производство, хидраулични делови и текстилни машини.MXBAOHENG Г-R200 Рака Моќ Chamfer Chamfering Машина Beveling Машина со Chamfering Висина : 0-9mm / Chamfering Агол : 15°-45°производот обично трае 713 работен ден за да се дојде до вашата рака по вашата нарачка е confirmed Parameters Model : Г-R200 Chamfering Висина : 0 - 9 mm Chamfering Агол : 15° - 45°Напојување : AC 380 V 50 Hz 250 WSpeed : 2800 rpm Dimension : 380×240×250mm Weight : 12kg Standard Equipment Inner Хексагонални Spanner : 3pcs (5, 6, 8mm)Отворете Spanner:3pcs (8-10, 17-19, 22-24)Стандард Машина Носителот:1pcs Standard Сечилото:9pcs If имате специјални барања, ве молиме испратете ни порака.Application The машина е погоден за серија chamfering на калапи, метални плочи, машини опрема.Warranty We обезбеди една година гаранција, спецификите се : 1.Во рок од една година по добивањето на производот, ние ќе се обезбеди професионална техничка supportand бесплатен замена, потрошен материјал не се вклучени.2.Дури и по една година гаранција, онолку колку што ќе го купите во нашата продавница, ние ќе providetechnical поддршка, но замени се наплаќаат.Ние ќе организираме на пратката во 1-5 работни дена и тоа трае уште 5-7 работни дена за да стигне до вас.

Основни карактеристики

Најдобри понуди