• Обновено
Littelfuse 0CNL040.V Брзо дејство на Студ Монтирани Лифт Камион Осигурач, 32V, 40 Amp (Пакување од 5)

Littelfuse 0CNL040.V Брзо дејство на Студ Монтирани Лифт Камион Осигурач, 32V, 40 Amp (Пакување од 5)

Rating 
DEN 547.20

Залиха
Во магацинот.

Прозорецот ја покажува осигурач статус. 2500 На Прекинувањето оценка.Компактна големина заштедува простор.Ro HS согласност и да доведе слободни.Напон Оценка : 32 VC/32 Поб.Littelfuse Лифт Камион осигурувачи се дизајнирани да обезбедат во текот тековната заштита за низок напон опрема која се користи во ризични операции.Се користи во многу апликации, како што се укине камиони, режа лифтови, палети двигатели, и други низок напон на батеријата управувана опрема која се користи за да се движат на опасни материјали.Slo-Blo/Време Заостануваат (T)/Време на Одложување отворање.УЛ Признати (File : E71611).

Основни карактеристики

Најдобри понуди