• Обновено
KzwuwuR Модата Жените Улица Хип Хоп Sweatshirt Божиќ Печати Долг Ракав Божиќ Pullover Маскирани Џемпер Врвот

KzwuwuR Модата Жените Улица Хип Хоп Sweatshirt Божиќ Печати Долг Ракав Божиќ Pullover Маскирани Џемпер Врвот

Rating 
DEN 1303.20

Залиха
Во магацинот.

Се повлече На затворање.Машина За Миење. 【Карактеристики】 : Долг Ракав, Crewneck, Сончоглед Печатени, се Водат, Елегантна, Удобно блуза, Трендовски изглед, Мода, Лабава.Оваа tunics имаат доволно должина, убави покриеност во полите украс на стомакот и на дното област. 【Материјал】 : Висок квалитет удобно материјал, лесни, меки, кожни-пријателски, дише, погодна за секојдневно носење. 【Натпревар】 : добра за да се спарите со leggings, фармерки, јакни, палта.лесен за стил со ѓердан, чизми, moccasin, шамија или навивам во предниот дел. 【Погодна Прилика】 : Добро за секојдневно носење, погоден ноќта на вештерките, божиќ, денот на благодарноста, Денот на Вљубените, денот на Таткото,партија, датум, работа, спорт, отворено, дома.Совршено да се совпаѓаат со фармерки, секојдневен панталони,капути,јакни,јакна. 【Врати Гаранција】 : Ние нудиме флексибилни враќање и замена услуга, било кој квалитет и големина прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат предмети ви се допаѓа и "Додади во Кошничка" сега.

Основни карактеристики

Најдобри понуди