• Обновено
Corning 4565 Цикличен Olefin Кополимер Microplate без Капак, 1536 Добро, Тврда Црна, Не се Третира, Не-Стерилни (Случај на 50)

Corning 4565 Цикличен Olefin Кополимер Microplate без Капак, 1536 Добро, Тврда Црна, Не се Третира, Не-Стерилни

Rating 
DEN 659.28

Залиха
Во магацинот.

Без лого или букви за подобрување на топлина запечатување и леснотија на ракување со течни.Покрена и bottoms за зголемена чувствителност.Одличен сигнал динамички опсег поради ниските позадина флуоресценција и зголемената јачина на сигналот.Супериорен рамност минимизира варијабилноста во рамките на чинија, а помеѓу плочите.Станот дното бунари се компатибилни со автоматски точење вклучувајќи го и Perkin Elmer Flex Drop.PLT,1536 W,ЦРНА,NT,ЦОЦ,НС.

Основни карактеристики

Најдобри понуди