• Обновено
Квантна Storage Системи WRCSL5-63-2448-106BL 5-Ниво Чудни Жица Shelving Шиење Количка со 28 QSB106 Сина Економија Полица Кутии, 2 Хоризонтална и 3 Чудни Полиците, Хром Финиш, 24 Ширина x 48 До

Квантна Storage Системи WRCSL5-63-2448-106BL 5-Ниво Чудни Жица Shelving Шиење Количка со 28 QSB106 Сина Економија

Rating 
DEN 14420.40

Залиха
Во магацинот.

Пет-ниво шиење кошничката има три чудни жица полиците, две рамни жица полиците, вртливата casters, и 28 QSB106 кантите погоден за сортирање, складирање и издавање конци и други резерви.Чудни и рамни жица полиците се направени на заварени челични и засилен со жица фармите за сила.Чудни жица полици користете гравитација за да постојано се хранат конци или други материјали на предната за прегледност и олеснување на пристапот.Полипропилен кантите понуда сила и ќе не дамка, рѓа, дент, или апсорбираат мириси.Има 800 lb.по полица капацитет, вкупниот количка капацитет да не надминува 1,200 lb.

Основни карактеристики

Најдобри понуди