• Обновено
Oumefar Азбука Писмо Челик Умре Удар Мувла Број Метал Удар Марки Алатка 9Pcs за Накит Кожа Дрво Печат(6mm-#4)

Oumefar Азбука Писмо Челик Умре Удар Мувла Број Метал Удар Марки Алатка 9Pcs за Накит Кожа Дрво Печат(6mm-4)

Rating 
DEN 969.36

Залиха
Во магацинот.

¡¾PRECISE ГОЛЕМИНА¡¿ Метал удар марки алатка има исклучителна изработка, цврсти севкупно, и има многу прецизни димензии и исклучително обработени букви и броеви, со што уникатно искуство. ¡¾PRECISE ГОЛЕМИНА¡¿ Метал удар марки алатка има исклучителна изработка, цврсти севкупно, и има многу прецизни димензии и исклучително обработени букви и броеви, со што уникатно искуство. ¡¾EASY ДА се КОРИСТИ¡¿ Метал удар марки алатка е единствен во дизајн, и точните печат и насока лесно може да се најде преку гравирање големина и писмо признавање.Тоа е многу погодно за вас да се користи, верувам дека ќе ви се допадне многу. ¡¾PROFESSIONAL АЛАТКИ¡¿ Метал удар марки алатка е на добар квалитет и е многу професионални кожа алатка.Тоа може да се користи на тврдо дрво и плута, најчесто метални, алуминиумски и пластични површини, многу погодна за занаетчии, уметници и хобисти. ¡¾DURABLE¡¿ Метал удар марки алатка е направен од високо-квалитет алатка челик, и користи диференцијални термички третман, целокупната изработка е исклучителна, со силни перформанси и висока издржливост, набитост и издржливост. ¡¾PRACTICAL¡¿ Метал удар марки алатка е на добар квалитет и има многу практични функции.Тоа може да се користи на кожа, дрво, бакар, месинг, алуминиум и ниско јаглероден челик.Тоа може да се користи подолго време и не е лесно да се оштети.

Основни карактеристики

Најдобри понуди