• Обновено
ZZABC BZSFKF Креативни и Практични Кат Складирање Рек Забавува Складирање Кутија Бања Складирање Рек Бања Полица

ZZABC BZSFKF Креативни и Практични Кат Складирање Рек Забавува Складирање Кутија Бања Складирање Рек Бања Полица

Rating 
DEN 338.40

Залиха
Во магацинот.

Таписерии изработка, вонредни, квалитет во производство, занаетчиство само за удобно искуство.Три фиоки, класифицирани складирање, три слоеви на просторот се лесно да се разликуваат, и она што го сакате е лесно достапна.Генијален заоблени агли се мазни и нежни, па чорапи ќе не бидат фатени.Природна текстура, бамбус рамка, природни бамбус материјал, силни и издржливи.На врвот coverless дизајн е погоден за ставање на различни шишиња и тегли, свеќа масла, козметички производи и други објекти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди