• Обновено
Р X Издувни Цевки за избухлив човек Мк.I-II Авион Revell, Univers. 1/32 REXx 32032 Гранка Цевки

Р X Издувни Цевки за избухлив човек Мк.I-II Авион Revell, Univers. 1/32 REXx 32032 Гранка Цевки

Rating 
DEN 743.76

Залиха
Во магацинот.

Производители : REXx.Скала : 1/32. Издувните цевки.За модел : избухлив човек Мк.I-II.Тип : Додатоци.Додатоци за избухлив човек Мк.I-II 1/32 REXx 32032 Гранка цевка дизајнирани да се користи со Revell, univers.Материјал : Метал Тема : Авионите Скала : 1/32 Состојба : Нова Производители : REXx Земја на потекло : Украина Информации за моделот : REXx 32032 За модел : избухлив човек Мк.I-II.

Основни карактеристики

Најдобри понуди