• Обновено
Жените Круг Вратот Чипка Долги Ракави Есен Туника Крои Бизнис Dressy Блуза Лабава Блузи Солидна Sweatershirt

Жените Круг Вратот Чипка Долги Ракави Есен Туника Крои Бизнис Dressy Блуза Лабава Блузи Солидна Sweatershirt

Rating 
DEN 299.76

Залиха
Во магацинот.

: Мали НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98cm/38.жените кратко sleeve/долг ракав чипка кошули и блузи жените долго издувам ракав се потсмеваат на вратот чиста chiffon блуза блузи жените v деколте, чипка cami резервоарот на врвот лето без ракави racerback camisole кошули жените v деколте, чипка намали блузи чипка лабава кратки ракави кошули, блузи жените плус големина блузи xl-4xl чипка кратко sleeve tunics а-линија кошули, блузи жените лето оглавник chiffon резервоарот на врвот чипка ракави кошули, блузи.03" Ракав : 70cm/27.95" ❤Големина.лесна компресија cami блузи со прилагодливи ремени,1-3 пак жените долг ракав лажичка вратот кавга трим врвот блуза фенер ракав цврст tee жените лето чипка v деколте, чипка cami резервоарот на врвот на модата strappy ракави блузи и кошули жените разлика од чипка шпагети рака ребрести поврзана исечете cami врвот на жените v деколте, чипка резервоарот блузи, за жени чипка лабава лето chiffon ракави кошули жените лето оглавник chiffon резервоарот на врвот чипка ракави кошули, блузи. ✔За Size Size Шема(1 Inch=2.77" Должина : 70cm/27.56" Должина : 72cm/28. ❤Рака или Нежно Машина за миење со Ладна Вода / не Кајгана / Линија на Суво.✔Големина На Табелата:❤Големина.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите.38" Должина : 69cm/27.❤На Чипка долг ракав блузи/Чипка Вратот за жените е направен од qigh квалитет полиестер ,дише , мека и кожа-пријателски, удобно да го носат, не е лесно да се деформира. : Голем НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108cm/42.58" Ракав : 66cm/25.35" Боја : Бела | Големина : XX-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.✔ За shipping Standard превозот обично трае 5-18 дена да бидат испорачани.Експрес испорака обично трае 3-7 дена и се исполни.55" Ракав : 67cm/26.17" ❤Големина.52" Ракав : 68cm/26. : XX-Large НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 122cm/48.

Основни карактеристики

Најдобри понуди