• Обновено
Kastar Батеријата (3-Pack) за Sony NP-F970 NP-F960 F975 F960 F970 F950 и DCR-VX2100 HDR-AX2000 FX1 FX7 FX1000 HVR-HD1000U V1U Z1P Z1U Z5U Z7U HXR-MC2000U FS100U FS700U и LED Светло во Видео

Kastar Батеријата (3-Pack) за Sony NP-F970 NP-F960 F975 F960 F970 F950 и DCR-VX2100 HDR-AX2000 FX1 FX7 FX1000

Rating 
DEN 1223.76

Залиха
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Kastar Бренд Замена Литиум-јонска (Li-ion) Батеријата.Висок Квалитет, Долготрајни и Производство Цена.Kastar Декодираната Батеријата Компатибилен со Оригинална Батерија и Полнач.Kastar Батеријата Со Висок Капацитет.Употреба на високо квалитетни Клетки за подолго траење на батеријата без Меморија Ефект.Користете Интегрирани Јапонски microchip која може да го спречи overcharge и overdischarge.Целосно компатибилен со : Sony NP-F990, NP-F975, NP-F970, NP-F960, NP-F950, NP-F770, NP-F750, NP-F570, NP-F550, NP-F530 и Sony CCD-SC65, CCD-TR940, CCD-TR3300, CCD-TRV615, CCD-TRV815, DCR-VX2100, НСД-PD150, НСД-PD170, FDR-AX1, HDR-AX2000, HDR-FX1, HDR-FX7, HDR-FX1000, HVL-LBPB, HVR-HD1000 U, HVR-V1 U, HVR-Z1 P, HVR-Z1 U, HVR-Z5 U, HVR-Z7 U, HXR-MC2000 U, MVC-FDR1, NEX-EA50 UH, NEX-FS100 U, NEX-FS700 U, DCR-SC100, HXR-MC2000 U, HXR-NX5 Камера и CN-126, CN-160, CN-216, CN-304, YN 300, VL600, LED Светло во Видео.Пакетот Вклучува : 3 x NP-F970 батерија информации за Батеријата Компатибилен : Sony NP-F975, NP-F970, NP-F960, NP-F950, NP-F770, NP-F750 Апарат Компатибилен : Sony П.Н.Е.-VM10, П.Н.Е.-VM50, П.Н.Е.-V615 Sony NP-F550, NP-F570, NP-F750, NP-F770, NP-F960, NP-F970, NP-F975, NP-FM50, NP-FM55 H, NP-FM500 H, NP-QM1,NP-QM91 Компатибилен следниве Sony модели : CCD-SC55, SC65 CCD-TR67 CCD-TR76 CCD-TR87 CCD-TR516, TR555 CCD-TR716 CCD-TR818 CCD-TR910, TR917, TR930, TR940 CCD-TR3000 CCD-TR3300 CCD-TRV15 CCD-TRV25 CCD-TRV36, TRV37 CCD-TRV41, TRV43, TRV46 CCD-TRV51, TRV57, TRV58 CCD-TRV62, TRV65, TRV66, TRV67, TRV68 CCD-TRV72, TRV75 CCD-TRV81, TRV82, TRV85, TRV87, TRV88 CCD-TRV90, TRV91, TRV93, TRV95, TRV98, TRV99 CCD-TRV101 CCD-TRV215 CCD-TRV615 CCD-TRV715 CCD-TRV815 DCR-SC100 DCR-TR7000 DCR-TRV7 DCR-TRV9 DCR-TRV110, TRV120, TRV130 DCR-TRV210 DCR-TRV310, TRV315, TRV320 DCR-TRV510, TRV520, TRV525 DCR-TRV720 DCR-TRV820 DCR-TRV900 DCR-VX2000 DCR-VX2100 FDR-AX1 GV-D200 GV-D700 HVL-LBPB HDR-AX2000 HDR-FX1 HDR-FX7 HDR-FX1000 HVR-HD1000 U HVR-V1 U HVR-Z1 U HVR-Z5 U HVR-Z7 U HXR-MC2000 U HXR-NX5 NEX-EA50 UH NEX-FS100 U NEX-FS700 U.

Основни карактеристики

Најдобри понуди