• Обновено
Bettomshin 10Pcs 6mm/ 0.24 Инчен Имајќи Топки, G5 Прецизност Керамика Имајќи Топки Силикон Нитрид Керамика Топката, Висока Јачина Висока Отпорност на Абење за Линеарни Железни?

Bettomshin 10Pcs 6mm/ 0.24 Инчен Имајќи Топки, G5 Прецизност Керамика Имајќи Топки Силикон Нитрид Керамика Топката,

Rating 
DEN 401.76

Залиха
Во магацинот.

Дијаметар : 6mm / 0.24"; Дијаметар толеранција : G5. Материјал : Силикон нитрид керамика, се одлични за апликации беа таму ќе бидат екстремни ротација.Имајќи Керамика топки понудиме прецизни геометриски и фината површина.Посветла и посилна , овие силиконски нитрид топки се дијамант полиран и гарантиран да не се загрози или да се топи во најекстремните услови.Широка примена за лого, велосипеди, casters, фиока слајдови, брави на вратите и многу други апликации.Bettomshin Прецизност Керамика Имајќи Топки Опис : 1.Имајќи Керамика топки понудиме прецизни геометриски и фината површина која има Посветла и посилна, да не се загрози или да се топи во најекстремните услови. 2.Примена : За лого, велосипеди, casters, фиока слајдови или други. 3.Функција : Прецизност, парична казна површина и др.Спецификација : Материјал : Силикон нитрид керамика Дијаметар : 6mm / 0.24 инчен Дијаметар толеранција : G5 Пакет Содржина : 10pcs x Прецизност Керамика Имајќи Топки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди