• Обновено
Бебе Подароци за Сите банката на федерални резерви Е Најдобро Доењето Бебето Лигавче

Бебе Подароци за Сите банката на федерални резерви Е Најдобро Доењето Бебето Лигавче

Rating 
DEN 527.76

Залиха
Во магацинот.

Од сопствени рамка рамки и сечење на табли, да персоналните свадба може да coolies и куче марами со твоите кученца името, ние нудиме огромен избор на индивидуализира производи, така што може да се даде уникатен подарок совршен за примачот.Оваа CPSIA во согласност лигавче е олово-слободни.Нека старечки мајка знае колку ќе го цениме и да ги поддржуваат со овие про доење на свеста на младата облека кои го прават одлични подароци од мајка ми ќерка, Ден на Мајката подароци, старечки мајка ми дар, и многу повеќе.Ова е оригинален дизајн инспириран и не прекршуваат какви било права на носителите на правата.Дали сте љубители на одредена раса куче или сите кучиња, или можеби и мачките, кучињата, или гвинеја свињи сум ли опфатени!.Нашата вода soluable, еко-пријателски мастило се применува со њу ејџ direct-to-облека технологија, а потоа и потполно да се излечи со топлина за траен, живописен дизајн кој е доведе слободни.5 оз, 100% ringspun памук.Овој врвен квалитет, мазна на допир 100% памук, лигавче се произведува со нежни и издржливи еко-пријателски, кожата-безбедно мастило.CPSIA согласност.Ова удобно лигавче се сигурни да се стави насмевка на твоето лице и да се чува на нивно.Дали ви треба Мајки Ден подарок за Мајка ми, баба, вашата тетка или некој друг, или можеби роденденскиот подарок за Таткото, дедото, или вашиот брат сум ли опфатени!.Оваа мека, мазна на допир лигавче е украсен со благ и издржливи кожата-безбедно мастило.Засилен велкро затворање.Една големина.Автентични Бебе Подароци За Сите дизајн на печатени со гордост во сад.Ова не е неовластено реплика/фалсификувани објект.Нека старечки мајка знае колку ќе го цениме и да ги поддржуваат со овие про доење на свеста на младата облека кои го прават одлични подароци од мајка ми ќерка, Ден на Мајката подароци, старечки мајка ми дар, и многу повеќе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди