• Обновено
XJJZS Bluetooth Звучник Пренослив Безжичен Звучник со Bluetooth -Гласно Аудио за Телефонски Повици - Мали Водоотпорен и Dustproof Патување Музички Звучници (Боја : A)

XJJZS Bluetooth Звучник Пренослив Безжичен Звучник со Bluetooth -Гласно Аудио за Телефонски Повици - Мали Водоотпорен

Rating 
DEN 3499.92

Залиха
Во магацинот.

35 KGInput напон : 110 V-240 VSupport формат : ТФ card Applicable луѓе : general Wireless : No Charging метод : литиум battery Is тоа прикажани : yes Maximum моќ : 4 WThe ТИП-C интерфејс може да биде случајно вметната : ТИП-C интерфејс не може да се направи разлика помеѓу предниот и задниот дел.0 Број на говорници : 2 Display : yes Is има радио функција?Аудио Класификација : Card Channel : 2 Expansion интерфејс : картичка reader Play функција : MP3 Interface тип : Bluetooth Function : Радио function Gross тежина : 0.Вградена литиум батерија : Вграден-во 1700 m Ah литиум батерија може да игра 6-8 часа на музика континуирано, само радиото може да игра подолго време.Големите копче е лесно да се работи : научни и разумни изглед, лесно да се работи, стари лица и деца на glance Bluetooth говорникот пакување вклучува : Bluetooth speaker Charging Cable Instructions за use Due за рачно мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm.

Основни карактеристики

Најдобри понуди