• Обновено
Heyco 70001083 70-0010 М Socket Set, Сребро.

Heyco 70001083 70-0010 М Socket Set, Сребро.

Rating 
DEN 8128.80

Залиха
Во магацинот.

Производителот гаранција може да не се применува.Материјал : Хром-Vanadium.Хром позлатен и целосно полиран.Содржина : 15 компјутери.Во 1937 година, HEYCO беше првично основана од страна на Max и Ернст Heynen како производител на страна алатки.Покрај ова, на спектар на производи постојано се прошири од 1980 година. HEYCO појави како надлежен снабдувач на пластична - и фалсификувани компоненти за автомобилската индустрија.HEYCO е широко призната како развоен партнер на модулот и системи бизнис со своите автомобили на клиентите и е многу ценет по својата прототип производство.Земајќи ги во предвид клиент спецификации, HEYCO произведува технички и од економски аспект зрели висок степен на компоненти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди