• Обновено
ELESKY Автомобил Вратата Светла 2 ПАРЧИЊА, Безжични Универзална Проектор Сенка Светлина Автомобил Вратата Добредојдовте Учтивост Светла, LED Ласерски Логото Светилки

ELESKY Автомобил Вратата Светла 2 ПАРЧИЊА, Безжични Универзална Проектор Сенка Светлина Автомобил Вратата Добредојдовте

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

Осветлување стабилна и постојана, јасно и мека.Пакетот Вклучува : 2 ПАРЧИЊА автомобил вратата на Светлината.Се пали кога вратата е отворена во текот на ноќта или во еден облачен ден.HD леќа : Висока Дефиниција и Светли автомобил логото Проекција.Тоа може да биде инсталиран во двете лево и десно врати.Силна светлина во текот на денот, ја отвори вратата светлина не светне.Светлината за да ја отвори вратата.На врвот на светилка има прирачник прекинувач, може да бидат принудени да се префрлат на моќ on или off.Опис : Материјал : ABSSize : 61*61*13mm Power Набавка : 3x ААА battery Working напон : 4.Автомобилската осветлување декорација со префинета визуелна светлина искуство.Лесен за инсталација : Нема дупчење, не кабелска, не демонтажа, без оштетување на вашиот автомобил.Новата Генерација на Автомобил Вратата Добредојдовте Светлина : Користење сензор за светло и сензор за дистанца, не магнет лента е потребно.Избегнувајте да се симне автомобил на лош пат, како што се вода марш земјиште.Лесно да го инсталирате сами со 3 M лепило налепница, нема повеќе проблеми за правење на дупки.На животната средина, висока моќност, висока ефикасност, заштеда на енергија, нема загадување, никаква бучава, никакви електронски интерфејс.Сосема нов и висок quality This производ е безжична, и посебно дизајниран за авто модификација.За лево врата и вистинската врата.Само да се држи на светлината светилка на вратата панел и да се држиме на магнет на дното на автомобил рамка.Учтивост вратата светлина ќе го направи вашиот автомобил да изгледа уметнички.Користење на висока осветленост LED чип, многу ниска потрошувачка на енергија.Посветла отколку типични дух сенка светлина на пазарот.Напојува со 3*AAA батерии (НЕ се Вклучени).Проекција дизајн може да даде други предупредување за да се избегне несреќа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди