• Обновено
JIUYUE Висока Прецизност Челични Топки, 1 2 2.5 3 4 5 5.5 6 6.5 6.75 7 7.9 8мм mm Лежишта, Мали Челични Топки-Јаглероден Челик 5.95 MM еден Килограм Челик Топка (Боја : Јаглероден Челик 2MM ?

JIUYUE Висока Прецизност Челични Топки, 1 2 2.5 3 4 5 5.5 6 6.5 6.75 7 7.9 8мм mm Лежишта, Мали Челични Топки-Јаглероден

Rating 
DEN 1850.40

Залиха
Во магацинот.

Висок Квалитет : Имајќи Челични Топки Направени од Јаглероден Челик, Издржливост и Отпорност на Деформитет Под Тешките Бремиња Имаат Одлични Површина Квалитет, Висока Цврстина и Висока Капацитет Имаат Долг животен Век.Мазна површина не е лесно да ' рѓа.Светли челични топката, убава и великодушни употреба.Висока прецизност изработка на квалитетот е загарантирана.Високо-квалитетни материјали со висока.Поле на Примена : Воздушната Индустрија, Автомобилската Индустрија, Minuteness Инструменти, Метри, Мотоцикли, Велосипеди, Лежишта, Прехранбената Машини, Слајд Завртка Итн.Модел : Јаглероден челик ball Material : Јаглерод Steel Color класификација : Јаглероден челик 1 MM еден килограм Јаглероден челик 1.5 MM еден килограм Јаглероден челик 2 MM еден килограм Јаглероден челик 2,5 MM еден килограм Јаглероден челик 3ММ еден килограм Јаглероден челик 3,5 ММ еден килограм Јаглероден челик 4 MM еден килограм Јаглероден челик 4.5 ММ еден килограм Јаглероден челик 5 MM Еден килограм Јаглероден челик 5.5 ММ еден килограм Јаглероден челик 6 MM еден килограм Јаглероден челик за 6.5 MM еден килограм Јаглероден челик 7 MM еден килограм Јаглероден челик, 8ММ еден килограм Јаглероден челик 7.939 MM еден килограм Јаглероден челик 6.95 MM еден килограм Јаглероден челик 6.75 MM еден килограм Јаглероден челик 6.7 MM еден килограм Јаглероден челик 6.35 М еден килограм Јаглероден челик 6.2 MM еден килограм Јаглероден челик 5.95 MM еден килограм Јаглероден челик 5.9 MM еден килограм Јаглероден челик 5.48 MM еден килограм Јаглероден челик 5.46 MM еден kilogram Whether стандардни делови : стандард parts Warm Забелешка : Овие Мали Димензии Топки Се Цврсти Челик, ве Молиме, Чувајте Ги Подалеку од Деца Под 5 Години за да се Избегне Гушење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди