• Обновено
2 din 6.2 инчен Quad core Андроид Автомобил DVD Плеер со 3g/WiFi/BT GPS/Автомобил Аудио Стерео Радио/USB/SD,АВТОМОБИЛ КОМПЈУТЕР,Поддршка DVR OBD2 за Hyundai Santa FE 2007~2011

2 din 6.2 инчен Quad core Андроид Автомобил DVD Плеер со 3g/WiFi/BT GPS/Автомобил Аудио Стерео Радио/USB/SD,АВТОМОБИЛ

Rating 
DEN 3959.76

Залиха
Во магацинот.

2"капацитивни екран на допир со резолуција 800*480 pixels Compatible со DVD/DVD-R/DVD-RW//DIVX(MPEG4) /VCD /MP3/CD/CD-R/CD-RW Menu (мени) јазик : македонски/француски/германски/руски/Arabic/Јапонски/шпански/италијански/Кинески итн.Чист Андроид 6.Ако ви треба нешто,ве молиме кликнете тука за да се купи!Факултативна функција : Rear view camera додадете 15 USDOmnipotent воланот далечински управувач додадете 10 G dongle додадете USB DVR додадете ELM327 Bluetooth OBD додадете DAB+ Кутија додадете . Bluetooth Phonecall,rear view camera,Воланот Контрола.Вграден-во радио со 30 претходно радио станици, поддршка на различни радио area Built-во Wi Fi + Огледало Линк + 3 G/4 G + GPS Navi + FM/AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + USB/SD + ПОМОШЕН INUSB/SD пристаништа, поддршка max.Вграден Bluetooth, поддржува A2 DP, пуштате музика преку телефон directly Phonebook функција, вчитате телефонски броеви да единица во склопот, повеќе лесно да се направи повици Изградена-во microphone Digital ТВ функција Опционални (изборен ДИГИТАЛНА-Т кутија,ве молиме контактирајте со нас ако треба) Built-in GPS навигација со GPS atenna.0 верзија, поддршка за 3 G/Wi Fi( Wi Fi изградена-во),Quad-core,DDR3 1 G,Nand Флеш Меморија : 16 GB6.Hyundai SANTA FE 2007~2011 година, Факултативниот : OBD2,TPMS Кутија.Dual зона функција, слушате радио и музика, додека гледањето мапи.GPS Навигација,Радио/ FM/AM Тјунер,USB/SD ,ПОМОШЕН ВО.Вградениот Wi Fi +Огледало Линк+ 3 G dongle +Гласовна контрола+Капацитивни Екран.2 инчен Quad-core Андроид главата единица,1 G RAM меморија,16 GB Flash,HD 800*480. 32 GB флеш диск Две SD картичка, еден за музика, една за GPS map Real време часовникот функција, поддржува 12 часа и 24 часа време systemsupport rear view camera текст,DVR,OBD24x 50 W аудио output Support subwoofer Џез, ПОП, Рок, Класичен EQ mode Everything управувана од страна на допир screen Support Воланот Контрола function Support i Go, Navitel,Tomtom, Sygic, Google map online Support 1080 P Видео Игра дополнителна опрема : OBD;DAB Кутија;TPMS;3 G Dongle;DVR;Rear View Camera;итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди