• Обновено
Midiland MX 5 5.1 Компјутерските Звучници Систем

Midiland MX 5 5.1 Компјутерските Звучници Систем

Rating 
DEN 2999.76

Залиха
Во магацинот.

Midi Land е MX-5 звучник систем нуди полно работно тело звук од компактен дизајн, со што е страшно избор за стерео PC музика, игра или филм за слушање. 10 w (по канал x 5 (сателити и центар говорник), 40 w x 1 (subwoofer).6-парче PC звучник систем со 90 w вкупна излезна моќ.Можете да се качи на доставени жичен далечински управувач насекаде на вашиот десктоп, па волумен корекција секогаш ќе биде во право на вашите прсти.Dual 2-инчен Neodymium возачи (сателити); 5.25-инчен конус woofer (subwoofer); 40 20.Влезови се состојат од трио на стерео minijack .25-инчен стерео приклучок до 6 x РКА приклучоци, a user ' s manual, како и гаранција информации.Сателитите се дизајнирани за биро за позиционирање, со вграден-во пиедесталот стои и стилски, тенки профили.

Основни карактеристики

Најдобри понуди