• Обновено
Прав Агол 3 Слот Дрво Кожа Списание Носителот Канцеларија Биро Организатор Датотека Документ Фах Кутија Bookends Книга Стојат (црна)

Прав Агол 3 Слот Дрво Кожа Списание Носителот Канцеларија Биро Организатор Датотека Документ Фах Кутија Bookends

Rating 
DEN 1204.80

Залиха
Во магацинот.

висок квалитет на Стп кожа површина+дрво структура+ не ткиво ткаенина внатре и дното.рачно изработени за шиење и во голема мера stitched дизајн. 3 слотови за magainze датотека документ тетратка,книга носителите итн канцеларија биро organizier.Згусне Висока Густина Лесонит дрво структура,цврсти и издржливи.Производ Големина : 27*27*34.5(ж назад)*1(h пред).За Figella : Figella се фокусираат на висока класа кожа материјали и производи - ТА & Производство..Со повеќе од 10 години искуство ,ние ангажирани во обезбедување на модерни и креативни кожа дом/канцеларија производи за глобалните потрошувачи.ние сами - Повеќе од 2000㎡ складиште илјади акции подготвени за кратко испорака - Стотици Предмети, Секој дизајн на повеќе од 20 Боја шеми Карактеристики : 01- * Материјал : СТП Кожа маска+ Дрво Структура 02- * Голема рачно изработени Stitched линија дизајн 04- * Висок Степен на засадени Метален клип за А4 05- * 0.5 цм дебелина Дрво ,со висока густина лесонит Технички datas : Точка име : 3 слотови списание датотека документ носителот Чај душеци големина на : 27*27*34.5(ж назад)*1(h пред) Производ Тежина : 2.20 Пакување п'ty : 1pc/пп торба/ netural картон.

Основни карактеристики

Најдобри понуди