• Обновено
WNY Чевли Рек Чевли Кабинет Голем Капацитет Цврсто Дрво Складирање Кабинет Вратата На Спалната соба Коридор Влезот Чевли Решетката и Влезот Кабинет Број на Полица

WNY Чевли Рек Чевли Кабинет Голем Капацитет Цврсто Дрво Складирање Кабинет Вратата На Спалната соба Коридор

Rating 
DEN 14358.00

Залиха
Во магацинот.

На чевли решетката е цврсти, трајни и издржливи-тешки-должност countertop е направен од 100% сосема нов квалитет и може да издржи тежина од повеќе пара на чевли.Тоа може да се користи во затворени простории и на отворено.Пространа counter : место често користени предмети на дофат на вашите прсти, и да се оди побрзо.Прилагодлива полица : флексибилни складирање и лесно складирање.Отворете дното дизајн : добро место за заеднички чевли.Боја-бесплатно дизајн + високи-температура на кожата : боја-бесплатно високи-температура на кожата технологија, водоотпорен, носат-отпорни, отпорно на гребење, и лесно да се чисти.Оваа чевли багажник им овозможува на вашите чевли да биде уредно наредени, но исто така и со било декорација.Тоа е совршен за вашата ходникот, плакар, дневна соба, спална соба, купатило, тераса или кујна.Име на производ : чевли cabinet Size : 31.4"*13.7"*39.3"Материјал : човек-направени board Installation метод : assembly Color класификација : топло бела, gray Can се изменуваат : No Number на врати : 2 doors Additional функција : storage Opening и затворање метод : отворете го door Whether да се соберат : Assemble Style позиционирање : economical Easy да се соберат-На чевли решетката е лесно да се соберат и издржливи.Тој е опремен со сите делови и алатки потребни за собрание.

Основни карактеристики

Најдобри понуди