• Обновено
Fydun Snap Врвот на Батеријата Кутија, 12V ABS Црна Резервната Батерија Кутија Моќ Центар со Voltmeter запалка приклучок за Штекер за Брод Приколка RV

Fydun Snap Врвот на Батеријата Кутија, 12V ABS Црна Резервната Батерија Кутија Моќ Центар со Voltmeter запалка

Rating 
DEN 4653.36

Залиха
Во магацинот.

>>>【Професионални Алатки】Интегрирани прекинувачи, засилувачи и 60pcs 10amps прекинувачи за да се заштити вашиот контрола моторни и други додатоци од електрични штета,собира батерија киселина и овозможува соодветна вентилација,засилен рачки за да се спречи пукање во текот на преместувањето.Како да го Користите : Црвена Жица Темперамент : Поврзете се на батеријата позитивна Црна Ожичување Темперамент : Поврзете се на батеријата‑негативни Спецификација : Предмет Тип : Батеријата Кутија Материјал : ABS Напон : 12 V 16 A Заштита од Преоптоварување : Поддршка Напон се Прикаже : Поддршка 12 V запалка приклучок за : Поддршка за Anderson Интерфејс : Апликација за Поддршка : е Применливо да RV, јахта, брод Пакет Листа : 1 x Батеријата Кутија (2 парчиња Делови) 1 x Рака 1 x Прирачник 2 x Загради 4 x Завртки 4 x Ореви.Во исто време, ако имате какви било прашања или предлози во врска со нашите производи, ние исто така добредојдени да не контактирате преку е-маил во секое време да им обезбеди на клиентите со добра услуга, таа секогаш ќе биде нашиот прв чекор.

Основни карактеристики

Item Type:
Battery Box
Material:
ABS
Voltage:
12V
16A Overload Protection:
Support
Voltage Display:
Support
12V Cigarette Lighter:
Support
for Anderson Interface:
Support
Application:
Applicable to RV, yacht, ship
Package List:
1 x Battery Box (2pcs Parts) :
1 x Strap :
1 x Manual :
2 x Brackets :
4 x Bolts :
4 x Nuts :

Најдобри понуди