• Обновено
FKSDHDG Универзална Паркирање на Автомобил Телефон Носителот 360 степени паметен Телефон Стои Rearview Огледало Сонцето Стакло Автомобил GPS Навигација Заградата

FKSDHDG Универзална Паркирање на Автомобил Телефон Носителот 360 степени паметен Телефон Стои Rearview Огледало

Rating 
DEN 2479.68

Залиха
Во магацинот.

Инсталација локација : Автомобил на ретровизорот,табла, сонцето стакло.Лесен дизајн, погоден за 3-7 инчен мобилни телефони, може да се инсталира на табла, rearview огледало и сонцето стакло (совети : овој мобилен телефон носителот може да се користи дома).Лесно место и да ги отстраните вашиот телефон со користење на широко прилагодливи телефон лулка со размена на инстант копчето за ослободување.180° нагоре и надолу ротирачки и мала ротација на лево и десно заеднички ви дава идеален агол на гледање и овозможува брзо префрлување помеѓу портрет и пејсаж видите.Планината е поместена со мек материјал за да се обезбеди непречено контактирајте со вашиот уред и да се спречи гребнатини.Карактеристики : Материјал : ABSSuitable : 3-7inch phone Installation локација : Автомобил на ретровизорот,табла, сонцето visor Colors : Black Lightweight дизајн, погоден за 3-7 инчен мобилни телефони, може да се инсталира на табла, rearview огледало и сонцето стакло (совети : овој мобилен телефон носителот може да се користи дома)Лесно да се одржи и да ги отстраните вашиот телефон со користење на широко прилагодливи телефон лулка со размена на инстант копчето за ослободување.180° нагоре и надолу ротирачки и мала ротација на лево и десно заеднички ви дава идеален агол на гледање и овозможува брзо префрлување помеѓу портрет и пејсаж view The планината е поместена со мек материјал за да се обезбеди непречено контактирајте со вашиот уред и да се спречи scratches Note : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја на можеби малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разлика поради manualmeasurement.(1inch=2.54 см).

Основни карактеристики

Најдобри понуди