• Обновено
OhhGo 3-во-1 Конзола Стојат + Полнење Клупа + Складирање База Компатибилна со Xbox X Конзола Контролори

OhhGo 3-во-1 Конзола Стојат + Полнење Клупа + Складирање База Компатибилна со Xbox X Конзола Контролори

Rating 
DEN 1795.20

Залиха
Во магацинот.

Конзола стои со 4pcs USB2.0 порта и сина светлина на дното.Складирање стојат може да се сместат до 16pcs игра диск кутии.Дното на 3 стојат опремена со лизгачки заклучување фати, кој ви овозможува да се поврзете ги заедно за да ги користите.Дизајниран за Xbox Серија X конзола за игри и контролори (конзола и контролорот не се вклучени).Полнење на обвинителна клупа со индикатор за полнење функција може да ја полните два контролори во исто време.Спецификација : Точка Име : 3-во-1 Игра Kit Input : DC 5 V 1 AOutput : 500m Ah Material : Plastic Color : Black Package Including1 x Конзола Stand1 x Полнење Dock1 x Складирање Base1 x Тип-C Полнење Кабел.

Основни карактеристики

Најдобри понуди