• Обновено
YGLIANHE LED Пак Сигнал Светлина Компатибилен со Kawasaki Ninja 250 300 400 650 1000 Z1000SX ZX-6R ER-6N ER-6F Мотоцикл Задните Индикатор Светилка Blinker (Боја : Чад)

YGLIANHE LED Пак Сигнал Светлина Компатибилен со Kawasaki Ninja 250 300 400 650 1000 Z1000SX ZX-6R ER-6N ER-6F

Rating 
DEN 674.40

Залиха
Во магацинот.

-Светлина wattage : 12 V / 6 W. -Светла Боја : Жолто. -Леќа Боја : . -Треба рачно да се поврзете кабли; Без инструкции. -Quatity : 1 пар. -Состојба : Резервни 100% Нов -Материјал : објективот материјал : Акрилик светилка stand материјал : ABS зголемената стапка : Butyraldehyde -Позиција : предо/Странично Светло wattage : 12 V / 6 W -светла Боја : Жолто -Леќа Боја : Чад/Жолто/Јасна-Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет-Треба рачно да се поврзете кабли; Без инструкции. -Quatity : 1 пар **Секој има ултра светла 18 килибар LED Компатибилен со максимална видливост.Производот може целосно да го замени оригиналниот индикатор светлото на мото, дизајнот на нашиот производ е модерен стил, тоа може да донесе бескрајна прекрасно да се вашето мото.Fitment : Компатибилен со Z1000 SX 2011-2020 Компатибилен со НИНЏА 1000 2011-2020 Компатибилен со НИНЏА 650 2012-2020 Компатибилен со НИНЏА 400 2018-2020 Компатибилен со НИНЏА 300 2013-2020 Компатибилен со НИНЏА 250 2013-2020 Compatible со НИНЏА 250 SL 2014-2020 Compatible со NINJA ZX-6 R 2013-2020 Компатибилен со Е-6 N 2009-2016 Компатибилен со Е-6 F 2009-2016 ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел се Вклопува Компатибилен со Вашиот Мотор Пред цел ).

Основни карактеристики

Најдобри понуди