• Обновено
YuanBao JLLidcy 80см Пластични Трева Големи Вештачки Аквариум Растенија Лажни Вода Плевел Риба Резервоарот Оркестарот Дрвото за Симулација на Пејзажот за Аквариум Оркест

YuanBao JLLidcy 80см Пластични Трева Големи Вештачки Аквариум Растенија Лажни Вода Плевел Риба Резервоарот Оркестарот

Rating 
DEN 1007.52

Залиха
Во магацинот.

80см Пластични Трева Големи Вештачки Аквариум Растенија Лажни Вода Плевел Риба Резервоарот Оркестарот Дрвото за Симулација на Пејзажот За Аквариум Оркестарот.Материјал : Пластични Растенијата.Стил : Вештачки Растенијата.Боја : Зелена Гранка.должина : 80см Зелено Растение. 80см Пластични Трева Големи Вештачки Аквариум Растенија Лажни Вода Плевел Риба Резервоарот Оркестарот Tree Simulation Пејзажот За Аквариум Decor Material : Пластични Растенијата.Стил : Вештачки Растенијата.Боја : Зелена Гранка.должина : 80см Зелено Растение.Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на itemmight биде малку поинаков од бојата покажа на слики.Ви благодариме!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди