• Обновено
HIZLJJ 6-во-1 производство на Електрична Коса Clippers за Мажите, USB Полнење, Cordless Брада Тример Коса Хлапак/Лесно да се Чисти(Боја:Злато)

HIZLJJ 6-во-1 производство на Електрична Коса Clippers за Мажите, USB Полнење, Cordless Брада Тример Коса Хлапак/Лесно

Rating 
DEN 5467.92

Залиха
Во магацинот.

▶【Cordless Операција】:Изградена-во 600m Ah батеријата нуди 90 минути за работа на едно полнење.Безжична дизајн обезбедува нема досадни кабел за да се одвлече вниманието на вашата операција. ▶【Ниски Работни Бучава】:Вграден моќен мотор нуди силен двигател и работи на ниски работни бучава за намалување на бучава. ▶【4 Граница Чешел】:3мм, 6mm, 9mm и 12mm, овозможувајќи ви да безбедно и рамномерно ја намали вашата коса во на склопот должина без да стравува за сечење на вашата кожа. ▶【Безбедност Остар Нож】:Р облик на титаниум алуминиумски ножот е остар, безбедно и носат-отпорни, овозможува безбедно и брзо губење на сечење без оштетување на кожата или добивање коса заглавени. ▶【Совршен искуство】:Нашите производи ќе ги донесе удобноста на вашиот живот и да ви ја доживее радоста на животот за време на употреба.Производ Description Specifications : ▶име на Производ : 6 во 1 фризура поставен▶Сечилото материјал : титаниум алуминиумски▶Производ во боја : златна▶капацитетот на Батеријата : 600m Ah▶Полнење метод : USB полнење▶време на Полнење : за 1 час▶Работно време : околу 90 минути▶Водоотпорен оценка : IPX4▶Пакет содржина : 1 x коса clipper set Thank за избор и купување на нашите производи.Ние нудиме целосен спектар на по-продажба на услуги за секој клиент.Ако имате било производ проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди