• Обновено
Lucrin - Молив случај - Темноцрвена - Гранулирани Кожа

Lucrin - Молив случај - Темноцрвена - Гранулирани Кожа

Rating 
DEN 1488.00

Залиха
Во магацинот.

За производство на нашите производи, ние ги користиме вистински висококвалитетна кожа која обезбедува уредно заврши.Сите наши производи се рачно изработени, следејќи ја традицијата на луксузна кожа.За да ги задоволи вашите потреби, Lucrin нуди голем избор на кожни производи онлајн(Туристички објекти, канцелариски производи,мали кожни производи..).Направени од вистинска кожа за долготрајни.Рачно изработени со убаво крои и обвивка.Тенок и лесен.Лесно да се носат со вас насекаде.Безбедна патент затворање.Стилски дизајн за да се одржи вашата моливи,пенкала и други мали предмети.Совршен подарок за студенти, професионалци и уметници.Достапни во повеќе бои и типови кожа.Ништо не удира пенкало и молив и ништо подобро да ги задржи организирани во стилот.Оваа кожа молив носител е направена од страна Lucrin најдобрите занаетчии и тој е дизајниран со дарежлив архивиран отворање која ви овозможува да се лизга во вашиот пенкала удобно.Тоа може да биде убаво и елегантен подарок за било кој повод!.Направени од вистинска кожа за долготрајни рачно изработени со убаво крои и поставата Тенок и лесен.Лесно да се носат со вас секаде Безбедни патент затворање Стилски дизајн за да се одржи вашата моливи,пенкала и други мали предмети.Совршен подарок за студенти, професионалци и уметници се Достапни во повеќе бои и типови кожа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди