• Обновено
JIUYUE Прецизност Челик Топката, Стандард Челик Топката, 10.3 mm 10.32 10.4 10.5 10.6 11.1 11.2 11.4 9mm, 50 Зрна-9.53mm50pcs Челик Топка (Боја : 9.6MM50PCS)

JIUYUE Прецизност Челик Топката, Стандард Челик Топката, 10.3 mm 10.32 10.4 10.5 10.6 11.1 11.2 11.4 9mm, 50

Rating 
DEN 1012.80

Залиха
Во магацинот.

Висок Квалитет : Имајќи Челични Топки Направени од Јаглероден Челик, Издржливост и Отпорност на Деформитет Под Тешките Бремиња Имаат Одлични Површина Квалитет, Висока Цврстина и Висока Капацитет Имаат Долг животен Век.Парична казна челик топката челик топката. Сјајни лицето е чиста и масло-слободни.Има добар анти- ' рѓа перформанси, анти-корозија перформанси.Нема анти- ' рѓа вода, без масло, безбедност и заштита на животната средина, одличен квалитет.Прецизност инженерство и дизајн достигнува највисок квалитет.Поле на Примена : Воздушната Индустрија, Автомобилската Индустрија, Minuteness Инструменти, Метри, Мотоцикли, Велосипеди, Лежишта, Прехранбената Машини, Слајд Завртка Итн.Материјал : Other Color Класификација : 10.3mm50pcs 10.32mm50pcs 10.5mm50pcs 10.6mm50pcs 11.1mm50pcs 11.15mm50pcs 11.4mm50pcs 11.45mm50pcs 11.51mm50pcs 11.53mm50pcs 11.54mm50pcs 11.9mm50pcs 9mm50pcs 9.5mm50pcs 11.5mm50pcs 12.3mm50pcs 12.7 мм 50pcs 9.53mm50pcs 9.56mm50pcs 9.6mm50pcs 10.48mm50pcs 10.7mm50pcs 10.4mm50pcs 10.42mm50pcs Whether стандардни делови : Стандард parts Warm Забелешка : Овие Мали Димензии Топки Се Цврсти Челик, ве Молиме, Чувајте Ги Подалеку од Деца Под 5 Години за да се Избегне Гушење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди