• Обновено
Бебе Лав Цртан филм Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта, Симпатична Телефон Purses за Мажи Жени

Бебе Лав Цртан филм Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта,

Rating 
DEN 215.76

Залиха
Во магацинот.

5-1cm отстапување.Crossbody Телефон Паричникот Материјал : Оваа мода телефон торба е направен на СТП кожа и издржливи хардвер , класичен и едноставен дизајн, стилски стил,мали телефон чанта може да се користи за долго време.Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Тоа не само што може да го видиме, но исто така може да поставите готовина / кредитни картички / мини огледало / монети / копчиња и кармин итн.Телефон Торба Големина : Оваа ретро телефон crossbody торба е 7.Мулти Функционални : Повеќе простор и кредитни картички слотови ви овозможи да ги складирање секојдневно мал објект.Дизајниран со организацијата и стил на ум,, оваа мала crossbody видиме чанта има само право карактеристики за да ви помогнат во вашиот секојдневен живот.6 инчен(H) * 4.9 инчен(L), рамо, рака е 43 инч.Мал крст тело чанта идеална опција за надворешна употреба , мулти-функција на дизајнирање, што е практичен и модерен.Ние ќе размена на тоа или да ви даде целосна наплата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди