• Обновено
ADASP Осцилирачки Ѕид Монтирани Фан 3 Брзо Ладење Црна Карактеристики за Висока Брзина Љубител на Кујната, Гаража, Магацин, и Работилница

ADASP Осцилирачки Ѕид Монтирани Фан 3 Брзо Ладење Црна Карактеристики за Висока Брзина Љубител на Кујната, Гаража,

Rating 
DEN 1199.76

Залиха
Во магацинот.

3 Тивко, Енергетски Ефикасни Брзина - Со пренослив дизајн, овој навивач е идеална за спалната соба, дневна соба, или во близина на вашето биро.Ниска, средна и висока брзина се направи оваа фан добро прилагодени низ целата куќа.Навалите назад Главата ви даде способност да се насочи на ладење на воздухот во право, каде што треба тоа.На навалување-назад главата ви овозможува цел на воздухот кон подот, таванот, или било каде во меѓувреме.Распространета Осцилација - опишува дејство на фан глава се движат од страна на страна да се удар на воздухот низ областа.Осцилација овозможува фан да се обезбеди вентилација за еден широк простор.Ова прави да голем фан за големи простории.Издржливи и Цврсти - На отворено пиедестал обожавател направен од тешки метали, опремени high-output мотор, ја подобрува струење во вашата соба или домот.Лесно Собранието - Тоа е лесно да се соберат и лесен за одржување.Мали мрежа проред за да го задржи надвор случајно прсти и шепи од добивање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди