• Обновено
Косата Clippers за Мажи Коса Clipper - Професионални Електрични Исчезнат Коса Trimmers Поставите Detailer Блиску Машина, Батерија USB Безжичен Т-Машина Сечилото Брада Edger Комплет за

Косата Clippers за Мажи Коса Clipper - Професионални Електрични Исчезнат Коса Trimmers Поставите Detailer Блиску

Rating 
DEN 5494.32

Залиха
Во магацинот.

Мулти-раководител на косата clippers за употреба со мрежа имаат способност да одберете електричен погон систем за да се намали густа коса.Прилагодливи заострените прачки обезбеди разновидност на сечење должина, без потреба да се промени додатоци.Моќен нечујно функционирање и удобен зафат за удобност и контрола.Прецизност-земјата високо-јаглероден челик инсерти за оптимално своите перформанси и подолго мелење пати.Идеален за фризери и професионални фризери.Тоа е исто така погоден за домашни и лична употреба и е совршена Божиќ подарок.Професионални коса clipper set Various сечење должина, блиску до кожата се отстранува, Т-ножеви, прилагодлива должина.Силно не повлече за коса, фризура процес е многу добар.Заострените прачка за професионално полирање, погоден за фризери и професионални фризери.Производ додатоци : пакување кутија, упатството, 4 граница чешли, четка за чистење,Големина : 15.2 * 4 * 3.5 cm Charging време : 8 hours Use време : 1 hour Voltage : 110-220 V универзална универзална voltage Power : 5 WPower снабдување на владата : на Полнење / моќ supply Packing листа : 1 × Електрични Clipper.

Основни карактеристики

Најдобри понуди