• Обновено
Reskit RS24-0001 - 1/24 - F4U Corsair / F6F Hellcat Земјата врз Основа Тркала Поставени Смола Детали

Reskit RS24-0001 - 1/24 - F4U Corsair / F6F Hellcat Земјата врз Основа Тркала Поставени Смола Детали

Rating 
DEN 743.76

Залиха
Во магацинот.

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1/24. Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.F4 U Corsair / F6 F Hellcat Земјата врз основа - Смола тркала set Производителот : Res Kit (Украина) Сериски број : RS24-0001 Скала : 1/24 Тип : Надградба сет за воздухопловство Материјал : Смола Комплет опис : Unpainted, Unassembled, Сетот не содржи бои и лепак Состојба : Нови во Кутија Rekomended комплет : Airfix.

Основни карактеристики

Најдобри понуди