• Обновено
Леново 5300 960 GB Цврста Состојба Диск - 3.5 Внатрешно - SATA (SATA/600) - Мешана Употреба

Леново 5300 960 GB Цврста Состојба Диск - 3.5 Внатрешно - SATA (SATA/600) - Мешана Употреба

Rating 
DEN 15263.76

Залиха
Во магацинот.

Тип На Производ : Компјутерски Диск Или Складирање.Пакет Димензии : 10.25 " L X7.75 " W X3.75 " H. Пакет Количина : 1. Пакет Тежина : 1.0 Lbs.На Think System 5300 Мејнстрим SATA 6 Gb цврст-држава дискови (SSDs) употреба Micron 96-слој 3 D NAND флеш меморија технологија со 6 Gbps SATA интерфејс.Тие се обезбеди прифатлива решение за мешан читај/пишувај на апликации како на пример кеш во трансакциска апликации и високо-брзина на простор за претпријатието бази на податоци.

Основни карактеристики

Најдобри понуди