• Обновено
5D DIY Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни/Деца Пејзаж Езеро Дијамант Уметност Целосна Вежба Точка Кристал Кристал Крстот Бод Везови Мозаикот на Слики за Дома Ѕ

5D DIY Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни/Деца Пејзаж Езеро Дијамант Уметност Целосна Вежба Точка Кристал

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

Дијамант сликарството, сликата е еден рачно изработени занаетчиски, многу значајно како најдобар подарок за пријатели, семејство, забава, роденден, Божиќ. Ако се држиме дијамант на погрешна областа на сликарството, отстранете ја дијамант со помош на пинцета.Пакет се Вклучени : HD маслото canvas Colorful diamonds Pointed Дијамант Ballpoint Pen Diamond tray Zipper заклучување pocket Diamond сликарство лесно може да се реализира класичните уметнички дела за некој кој не разбира сликарство знаење. Откако ќе заврши,го Користите книга или на вашата рака да притиснете на дијаманти за да се обезбеди тоа е повеќе витко. Задржи rhinestones подалеку од деца за да се спречи случајно голтање.Тоа е добро да се изразат добри желби за пријатели и роднини.Само висат на ѕидот да се направи вашата соба и вашиот свет поубаво.Во моментов е еден од најпопуларните DIY. 【Уметност Оркестарот Подарок】Дијамант сликарство може да се закачи на дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или било каде, како декорација, го прави вашиот дом да изгледа многу литературни, хармонија и топло.Симболите се јасно организирани, така што ќе може лесно да се заврши сликата.Животната средина топла топи адхезивна паста со силна вискозност, не е лесно да падне.Дијаманти пенливо, силна трета димензија; Совршена боја натпревар, дијамант сликарство живописни слика.

Основни карактеристики

Најдобри понуди