• Обновено
Hilti 00028844 TE-C Ударни Core Малку, ТЕ-C-Б.К TW 1-1/4-Инчен, СДС Плус

Hilti 00028844 TE-C Ударни Core Малку, ТЕ-C-Б.К TW 1-1/4-Инчен, СДС Плус

Rating 
DEN 2220.00

Залиха
Во магацинот.

1-1/4-Инчен дијаметар.Употреба на база на материјали на ѕидот, тули и песочник.Многу големини на располагање.Основни малку и месо тело се купи одделно.Работни модови вклучуваат и чекан за дупчење и редовни дупчење.Се работи најдобро за ѕидарија (не-засилен), тули и песочник.Кога нарачување барел, центар pin и водич плоча се вклучени; месо тело мора да се купи одделно објект 00028848 или 00028849).

Основни карактеристики

Најдобри понуди