• Обновено
Dmtrab за JF-8148 19 во 1, Телефон Поправка Алатка за Поставување со Торба Поправка Колекции

Dmtrab за JF-8148 19 во 1, Телефон Поправка Алатка за Поставување со Торба Поправка Колекции

Rating 
DEN 1015.20

Залиха
Во магацинот.

JF-8148 19 во 1 Телефон Поправка Алатка за Поставување со Торба. 1. Тоа е направен од високо квалитетен материјал за да се осигура нејзината безбедност, сигурност и ефикасност 2. Компактен дизајн и лесна 3. Екстремно издржлива и корисна 4. Високо ефикасен и сигурен за користење 5. Пакетот вклучува : -1 x LCD екран настроената-2 x Spudgers -2 x Отворање Зема -1 x Вшмукување чаша -1 x Замена вшмукување чаша-1 x Отворање стап -2 x Scrappers-2 x Пинцети -2 x 2.5 Штекер Глави -1 x Три-point 0.6 шрафцигер -1 x Pentalobe 0.8 шрафцигер -1 x Крстот 1.5 шрафцигер -1 x Шупливи крстот совет 2.5 шрафцигер-1 x Torx T2 шрафцигер-1 x Сметководствена bag If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Основни карактеристики

Најдобри понуди