• Обновено
XJJZS Коса Clipper Фризура Тример Прилагодливи Електрични Коса Хлапак Жилет Салон Професионални Возрасни Деца Наплаќа

XJJZS Коса Clipper Фризура Тример Прилагодливи Електрични Коса Хлапак Жилет Салон Професионални Возрасни Деца

Rating 
DEN 5280.48

Залиха
Во магацинот.

Сечилото материјал : не ' рѓосувачки челик парична казна заби нож.Големина : 165*45mm.Предмет Тип : Губење На Ножици.Применливи луѓе : возрасни, children.Net тежина : 0.16 кг.Производ : Коса clipper Blade материјал : не ' рѓосувачки челик парична казна заб blade Line должина : 1.5 m Body големина : 165mm * 45mm Net тежина : 0.16 kg Package тежина : 0.46 kg Charging време : околу 6 hours Use време : околу 60 minutes Output напон : 110 V-240 VPower : 3 WFrequency : 50-60 HZCleaning метод : чистење brush Applicable луѓе : возрасни, children Note : не притиснете сечење на рабови против кожни тешко, бидејќи ова може да резултира во кожата истрага.Секогаш чувајте го единица, локација, надвор од дофат на деца.

Основни карактеристики

Најдобри понуди