• Обновено
Нови ЧЕЛИК, МЕТАЛНИ БУКВИ И броеви АЗБУКА ID ПЕЧАТ УДАР АЛАТКА,Jikkolumlukka

Нови ЧЕЛИК, МЕТАЛНИ БУКВИ И броеви АЗБУКА ID ПЕЧАТ УДАР АЛАТКА,Jikkolumlukka

Rating 
DEN 1678.80

Залиха
Во магацинот.

Состојба : Нова.Тип : Број & Писмо Удар Во Собата.Спецификации : 1).1/4" A-Z, &, 0-8 (Претвори 6 наопаку и 9) 2).Чување Вклучени.Пакетот вклучува : 36pcs 1/4" Број & Писмо Удар во Собата. 36pcs 1/4" Број & Писмо Удар Поставите Спецификација : *1/4" A-Z, &, 0-8 (Претвори 6 наопаку и 9) *Чување Вклучени ве Молиме имајте во предвид : случај боја ќе се разликуваат помеѓу сина и црвена боја.

Основни карактеристики

Најдобри понуди