• Обновено
Сладок Компир Драпериите Панели, Ритам

Сладок Компир Драпериите Панели, Ритам

Rating 
DEN 2874.72

Залиха
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Врвот на панели се додаде визуелна текстура со голем обем smocking бод.Вез бода држете се собраа платно во дури и огради создавање на саќе моделот на дијамант во облик на вдлабнатини.За правилно полнота, панели треба да се измери 2-3 пати на ширината на прозорецот.Машина за миење и собори сува.Направен во САД.Свила-како сива drapes додадете боја на ѕидот и исцртување на очите нагоре изведба на расадник се појавуваат поголеми.Таблите се продаваат како еден сет и да се измери 54"w и 84"h.Секој панели има 8 grommets кои се вклопуваат прачка до 2" во дијаметар.

Основни карактеристики

Најдобри понуди