• Обновено
Р X Издувни Цевки за Junkers Ju 52 Авион Roden 1/48 REXx 48037 Гранка Цевки

Р X Издувни Цевки за Junkers Ju 52 Авион Roden 1/48 REXx 48037 Гранка Цевки

Rating 
DEN 743.76

Залиха
Во магацинот.

Производители : REXx.Скала : 1/48. Издувните цевки.За модел : Junkers Ju 52. Тип : Додатоци.Додатоци за Junkers Ju 52 1/48 REXx 48037 Гранка цевка дизајнирани да се користи со бренд 3m, Revell Материјал : Метал Тема : Авионите Скала : 1/48 Состојба : Нова Производители : REXx Земја на потекло : Украина Информации за моделот : REXx 48037 За модел : Junkers Ju 52.

Основни карактеристики

Најдобри понуди