• Обновено
Издржливи Екран Метал Молив и да го Заклучите Држачот за Маса Организатор со 2 Прегради Голем Капацитет Десктоп Канцелариски Организатор Сребро.

Издржливи Екран Метал Молив и да го Заклучите Држачот за Маса Организатор со 2 Прегради Голем Капацитет Десктоп

Rating 
DEN 191.76

Залиха
Во магацинот.

【High-end Квалитет и Изработка】Користење на класичен ткаени ратан процес и мулти-чекор слој на ' рѓа-доказ бронзена боја, овој оган јама табела може да издржи ветер и сонце без да ја изгубите својата елеганција, практичност и убавина се и неопходни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди