• Обновено
DOITOOL 1 Сет Електроника Поправка Алатка за Полнење 13 1 Професионална Прецизност Шрафцигер Поставите Магнетни Завртка Возачот Сет за Компјутер, паметен Телефон КОМПЈ

DOITOOL 1 Сет Електроника Поправка Алатка за Полнење 13 1 Професионална Прецизност Шрафцигер Поставите Магнетни

Rating 
DEN 983.76

Залиха
Во магацинот.

Парична казна изработка обезбедува својата издржливост и практичност, разумна цена, високата цена перформанси.Совршен за лесно отворање и поправка на вашиот телефон без да се оштети.Со ова добро поправка алатка за полнење, може да поправка на вашиот телефон, таблет КОМПЈУТЕР и компјутер дома.Мала големина дизајн го прави нив може да биде скриена во перница лесно и заземаат мал простор, лесно да работат и носат.Добар квалитет материјал со долг животен пат.Мали, лесни, едноставни изградба, лесно за ракување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди