• Обновено
DSWDAA Троседот Нога Столче Слон Нога Стол Дневна Соба Кафе на Маса Вратата Чевли Клупата Нога Чекор Столче Дома Декорација, 6 Бои (Боја : Кафена, Големина : 84x46x63cm)

DSWDAA Троседот Нога Столче Слон Нога Стол Дневна Соба Кафе на Маса Вратата Чевли Клупата Нога Чекор Столче

Rating 
DEN 5362.80

Залиха
Во магацинот.

Тоа може да се користи за складирање или како столче, во голема дневна соба, спална соба, влез начин и детската соба, го спасува толку многу простор; се совпаѓа и со секој дом décor како голем плус.Материјал : PE, анти-стареењето, лесен за чистење.Удобен:Нема Собрание Е Потребно, Подготвен Да Се Користи Право Надвор Од Седиштето, Без Одржување Е Потребно.Multifunctions, може да се користи како pouffe столче, footstool, отоманската, деца столче, молзење столче, троседот чај столица.Уморни после долго денови' работа?Ќе ви се допаднат корне нозете нагоре за удобен перница и се опуштање во стил.Име на производ : троседот stool Finish материјал : PVCquantity : 1 Size : 84x46x63cm (види големината на табелата)Боја : Црна, Кафеава, Розова, Црвена, Бела, Yellow Style : едноставен и modern Applicable предмети : возрасни, children Can се користи како нога столче или дополнително седиште за насловна страна, дневна соба, entryway, канцеларија, студија, или ученичкиот дом.Ниска висина, право за децата да седат на.Помогне на некој се потребни за да се постигне висок гардероба, полици, провизии/кујна да се погледне во храна шкафове ,не градина катира, Дури и моторни дома.

Основни карактеристики

Најдобри понуди