• Обновено
Кобра Smart Цртичка Камери со Внатрешни Cam (SC 201) - Full HD 1080P Резолуција, Вграден WiFi ; GPS, 16GB SD Картичка, 2 Прикажи & SanDisk 256GB Висока Издржливост Видео microSDXC Картичка

Кобра Smart Цртичка Камери со Внатрешни Cam (SC 201) - Full HD 1080P Резолуција, Вграден WiFi ; GPS, 16GB SD

Rating 
DEN 2183.76

Залиха
Во магацинот.

ПРЕД 10,000 часа за 128 GB; 5.000 часа за 64 GB; и 2500 часови за 32 GB.).Изградени и тестирани во тешки услови; температура-доказ, водоотпорен, shockproof и х-зраци-доказ(2).Заштедете повеќе видео записи со капацитети до 256 GB (1 GB = 1,000,000,000 бајти.Вистински корисник складирање помалку.).

Основни карактеристики

Најдобри понуди