• Обновено
2 din 6.2 инчен Quad core Андроид Автомобил DVD Плеер со 3g/WiFi/BT GPS/Автомобил Аудио Стерео Радио/USB/SD,АВТОМОБИЛ КОМПЈУТЕР,Поддршка DVR OBD2 за Hyundai H1 2011~2012

2 din 6.2 инчен Quad core Андроид Автомобил DVD Плеер со 3g/WiFi/BT GPS/Автомобил Аудио Стерео Радио/USB/SD,АВТОМОБИЛ

Rating 
DEN 878.40

Залиха
Во магацинот.

6.2 инчен Quad-core Андроид главата единица,1 G RAM меморија,16 GB Flash,HD 800*480. Bluetooth Phonecall,rear view camera,Воланот Контрола.GPS Навигација,Радио/ FM/AM Тјунер,USB/SD ,ПОМОШЕН ВО.Вградениот Wi Fi +Огледало Линк+ 3 G dongle +Гласовна контрола+Капацитивни Екран.Hyundai H1 2011~2012, по желба : OBD2,TPMS Кутија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди