• Обновено
BAIFFEI 6mm Метал Удирање Сет 12 Парчиња DIY Хривнија Накит Удирање Алатка Море Живот Шема на Логото Кожа Печат

BAIFFEI 6mm Метал Удирање Сет 12 Парчиња DIY Хривнија Накит Удирање Алатка Море Живот Шема на Логото Кожа Печат

Rating 
DEN 292.80

Залиха
Во магацинот.

Материјал : 40 CR или 6150 челик.Модел : Морски животни.Употреба : печат на метали (злато, сребро, алуминиум), кожа, дрво.Можете да DIY прилагодено лого, име.Овие алатки се многу погодни за детални работат на помали машини за стругови и хоби.Идеален за столари, woodworkers, хобисти, итн.Широк спектар на апликации : овие алатки се идеални алатки за машини, моделирање, фотографија или домаќинство и занаетите производство.Име : 6mm метал удирање поставите Обрасци : морски organism Material : 40 CR ИЛИ 6150 steel Size : 6mm Package : 12pcs set Usage : печат на метали(злато, сребро, алуминиум),кожа , дрво.Можете да DIY прилагодено лого, name If постои било каков проблем со производот, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас сум среќен да ви помогне.Ви благодарам многу за вашата поддршка и доверба во нашата продавница!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди