• Обновено
ZH1 Голем Калибар продлабочување на Не-Стап Електрични Печење, Двострано Палачинка Електрични Fryer, што се Користи за Палачинки, Пржени Јајца, Пржени, Готвење, итн.

ZH1 Голем Калибар продлабочување на Не-Стап Електрични Печење, Двострано Палачинка Електрични Fryer, што се

Rating 
DEN 1046.40

Залиха
Во магацинот.

Име на производ : електрични печење pan Size : 375*340mm/14. * Ротирачки систем за контрола, лесно да се работи, безбедно и анти-scalding широк справи со прилагодување, ќе добиете прецизна контрола за да се добие совршен ефект, зајакнување на вода за заклучување прстен, се направи торта излезе од свежи торта, многу погодни за пржење тава, многу погоден за правење на Палачинки, сланина и други појадок деликатеси.5 cm Baking фах функција : палачинка палачинка се пече пржени fried Power : 1500 WElectric за печење греење површина : двострано heating Rated моќ : 220v Baking фах дизајн : суспензија type The пакетот вклучува : Електрична за печење*1 Wooden лопата*1 If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот услуга по продажбата тим, ние нудиме 90-ден безусловна наплата и на 2-годишно квалитет warrantynote : големината на производот се мерени рачно, и некои грешки се нормална, ве молиме да се разбере. *Храна одделение не-стап слој печење послужавник, здрава исхрана, помалку мрсна гасови, од не ' рѓосувачки челик интегриран дизајн, анти-scalding и лесно да се чисти, едноставни и брзи за печење на свежата домашна пица или пита, плоча правење на палачинки и палачинки.Правење на палачинки никогаш не било полесно и побрзо, само приклучете палачинка машина во извор на енергија за да се загрее тоа, шират тенки тесто, а потоа заврши готвење во секунди, нашиот двострано палачинки имаат универзален лепи дизајн , може да се скара, срј, промешајте-срј, итн.3 in Caliber : 35cm Baking фах длабочина : 2. *Совршена по-продажбата, ние ви обезбеди со 3 месеци безусловна врати и 2 години гаранција услуга.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги разреши вашите дилеми во рок од 24 часа.* На продлабочување на двострано независни температура контролирана печење послужавник е многу погодна за tortillas, tortilla чипови, мини frittata, quiche, леб, големи бисквити, мезе, итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди