• Обновено
ESP8266 НЕШТО DEV ОДБОР (Пакување од 2)

ESP8266 НЕШТО DEV ОДБОР (Пакување од 2)

Rating 
DEN 2475.36

Залиха
Во магацинот.

Дел Статус : -Активен.Тип : -Transceiver; 802.11 b/g/n (Wi-Fi.Wi Fi.WLAN).Фреквенција : -2.4 GHz.ESP8266 НЕШТО DEV ОДБОР (Пакување од 2)Производ Attributes Series : Дел Статус : -Active Type : -Transceiver; 802.11 b/g/n (Wi-Fi Wi Fi WLAN)Фреквенција : -2.4 GHz For Употреба Со/слични Производи : -ESP8266 Supplied Содржина : -Одбор(s)на Животната средина & Извоз Класификации : Олово Слободни Статус / Ro HS Статус : Олово слободни / Ro HS Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : 1 (Неограничен)Стандарден Пакет : 1 Other Имиња : 13711 1568-1270.

Основни карактеристики

Најдобри понуди