• Обновено
Sangean К-200 Мулти-Функција Исправена AM/FM Дигитални Радио (Розева)

Sangean К-200 Мулти-Функција Исправена AM/FM Дигитални Радио (Розева)

Rating 
DEN 2246.16

Залиха
Во магацинот.

На разноврсна и уникатни omni-насочен говорникот дизајн исполнува вашата кујна со високи перформанси квалитет на звукот кој што ги репродуцира музиката со кристално јасен дигитален звук, во комбинација со длабоки бас звуци за повеќе моќни целокупниот звук.

Основни карактеристики

Најдобри понуди