• Обновено
Dmtrab за JF-8144 24 во 1, Мулти-Модел на Располагање Метални + Пластика Поправка Алатка за Полнење

Dmtrab за JF-8144 24 во 1, Мулти-Модел на Располагање Метални + Пластика Поправка Алатка за Полнење

Rating 
DEN 1332.00

Залиха
Во магацинот.

JF-8144 24 во 1 Мулти-модел на Располагање Метални + Пластика Поправка Алатка за Полнење. 1. Професионална и практична, компактен и пренослив. 2. Лесен и удобен за носење и употреба. 3. Професионална поправка алатки за цел да им даваат помош во текот на уреди за поправка. 4. Усвојување на високо квалитетни метални + пластика материјали, издржливи. 5. Широко се користи во мулти-модел на мобилни телефони.

Основни карактеристики

Најдобри понуди